http://www.Gold-Team.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gold.Team. NEW PRO CLAN
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Yank33




Posts : 6
Join date : 2010-06-17

што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: Re: што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 9:59 pm

Jaс мислам GT CW...позз/Unë mendoj ta hapni GT CW...tungg
Back to top Go down
imp3rial




Posts : 6
Join date : 2010-06-17
Age : 26
Location : Macedonia,Tetovo

што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: imp3rial   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 9:59 pm

Une mendoj te hapni serverin GT gaming dhe beni 300 ore slot dhe 500 ore admin dhe eshte me mire gt gaming sepse nuk do te luajn perdit CW.POZZ imp3rial Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 11
Join date : 2010-06-17
Age : 29
Location : Tetovo

што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: Re: што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 10:46 pm

Подобро е cw сервер/më mirë është CW...tung


Last edited by Admin on Fri Jun 18, 2010 1:04 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://gold-team.forumotion.com
mNd^




Posts : 2
Join date : 2010-06-17

што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: Une mendoj Gt gaming   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 12:14 am

une mendoj gt gaming jam i mendimit me imp3rial se sdo keni per dite cw/ЈАС МИСЛАМ ПОДОБРО ГТ ГАМИНГ ОТИ НЕМАТ ДА ИГРАТЕ CW СЕКОЈА ДЕН позз mNd^
Back to top Go down
Yank33




Posts : 6
Join date : 2010-06-17

што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: Re: што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 12:44 am

Po ama ku do ti gjejmë lojtaret!Serveri do rije 0/31 ..../Да ама каде да најдеме играчи серверот ќе остани 0/31
Back to top Go down
Sponsored content





што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Empty
PostSubject: Re: што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!   што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
што Да отворимe GT Gaming или GT CW!!/çfarë të hapim GT Gaming ose GT CW!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
http://www.Gold-Team.forumotion.com :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: